۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » حوادث
  • شناسه : 2121
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  • ارسال توسط :
اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!

اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!

رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت: در این مدت آنقدر سروصدا زیاد شد و حتی من را به مرگ هم محکوم کردند، در حالیکه روزهای قرنطینه‌ام در حال پایان است.

محمدرضا طالقانی که به بیماری کرونا مبتلا شده، در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه دایره طلایی به آخرین وضعیت جسمانی خود اشاره کرد و گفت: ممنونم از اینکه اینقدر مردم به من محبت داشتند و حال من را پرسیدند. خدا را شاکرم اینقدر همه دوستان، بچه‌های خوب کشتی و مردم برای احوالپرسی سراغم آمدند. امروز صدایم رساتر از روزهای قبل شده و بهتر از قبل هستم.

وی ادامه داد: از فروردین ماه خیلی کرونا را شوخی گرفته بودم و هر روز به یک بیمارستان، به یک زندان برای آزادی زندانیان و گرفتن دستی می‌رفتم، هر چقدر دستم را روی پیراهنم می‌گذاشتم که دست ندهم و کسی را درآغوش نگیرم، اما نشد. بعد یک مرتبه دیدم حالم بد است و طبق دستور دکتر به بیمارستان رفتم و بعد دوره قرنطینه و ملاقات ممنوع را پشت سر گذاشتم.

طالقانی با اشاره به پیگیری احوالش از سوی مردم و مسئولان اظهار داشت: در این مدت آنقدر سروصدا زیاد شد و حتی من را به مرگ هم محکوم کردند، اما روزهای قرنطینه‌ام در حال پایان است. همه روزه از بیمارستان هم برای چکاب می‌آیند. هنوز هستم و دعاگوی مردم و همه دوستانم. با دعای این همه انسان بزرگوار فهمیدم چقدر این مردم خوبند. باور نمی‌کنید اگر بگویم از همه دنیا، شاید اغراق باشد، اما از مردم گرفته تا وزیر وکیل و بزرگتر و رئیس کمیته ملی و… پیگیر احوالم بودند. به خدا من در قرنطینه هستم و ملاقات ممنوع، اما همه آنقدر مردم خوبند که من فقط خجالت می‌کشم. حالم خوب است، امیدوارم حال همه مردم خوب باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*